strona główna   |   mapa strony   |   bilety   |   kontakt

Newsletter

Chcesz otrzymywać newsy? Zapisz się!



Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP


Repertuar


22.09 (sobota) godz. 18.30

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi

 Tennessee Williams: "Kotka na rozpalonym blaszanym dachu"

reżyseria Małgorzata Bogajewska
występują: Iwona Karlicka, Milena Lisiecka, Izabela Noszczyk, Ewa Wichrowska, Kamil Maćkowiak, Mariusz Słupiński, Andrzej Wichrowski
oraz dzieci: Kasia Paradowska, Julia Pilarska, Kuba Kuzka, Łukasz Kuzka

 

 

czytaj więcej
 

27.10 (sobota) godz. 16.30, 20.00


Teatr Ateneum w Warszawie

 Nikolaj Kolada "Merylin Mongoł"

 

przekład: Jerzy Czech
reżyseria: Bogusław Linda
scenografia: Małgorzata Szczęśniak
kostiumy: Olga Mokrzycka- Grospierre
światło: Prot Jarnuszkiewicz
opracowanie muzyczne: Fabian Włodarek, Robert Siwiak

występują:
Inna- Agata Kulesza, Olga- Olga Sarzyńska, Misza- Marcin Dorociński, Aleksy- Dariusz Wnuk

muzykę na żywo wykonują: Bartłomiej Krauz, Fabian Włodarek i Robert Siwiak

 

 

czytaj więcej
 

17.11 (sobota) godz. 17.00, 20.00


Teatr Bagatela w Krakowie

Antoni Czechow "Wujaszek Wania"

reżyseria: Waldemar Śmigasiewicz
przekład: Jarosław Iwaszkiewicz
muzyka: Mateusz Śmigasiewicz
asystent reżysera: Sylwia Domin

występują: Sieriebrakow- Paweł Sanakiewicz, Helena- Urszula Grabowska, Sonia- Magdalena Walach, Maria Wojnicka- Alicja Kobielska, Wujaszek Wania- Dariusz Starczewski, Astrow- Wojciech Leonowicz, Tielegin- Marek Bogucki, Jefin- Piotr Różański


czytaj więcej
 

15.12 (sobota) godz. 17.00, 20.00


Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem

Par Lagerkvist "Barabasz"

przekład: Jolanta Szutkiewicz
scenariusz i reżyseria: Andrzej St. DZIUK
muzyka: Paweł Steczkowski
scenografia: Rafał Zawistowski
choreografia: Anita Podkowa- Brańka
asystent scenografa: Jolanta Solska
asystent reżysera: Andrzej Bienias


występują:
Barabasz (Uwolniony)- Krzysztof Najbor
Prokurator (także: Mężczyzna, Nosiwoda, Bojownik)- Krzysztof Łakomik
Apostoł (także Wskrzeszony)- Andrzej Bienias
Kobieta zwana Zajęczą Wargą- Dorota Ficoń
Kobieta zwana Magdaleną (także Kobieta I, Druciarz)- Adrianna Jarzmanowska
Kobieta 2 (także: Jednooki o szczurzej twarzy, Eremita)- Jaga Siemiaszko
Sahak (Marzyciel)- Piotr Łakomik
Pieśniarz "Dawidowy"- Paweł Steczkowski /gościnnie/


czytaj więcej
 

12.01 (sobota) godz. 17.00, 20.00


Teatr Dramatyczny im. J. Szaniewskiego w Wałbrzychu

Awiszaj Hadari, Tomasz Jękot "Szoa Show- Parodia Makabryczna"

 
na motywach utworów: "Dzieje Tewje Mleczarza" Szolema Alejhema ( w tłum. Anny Dreslerowej), "Requiem" Hanocha Levina (w tłum. Awiszaja Hadari), "Wyzwolenie" Stanisława Wyspiańskiego i "Fiddler on the Roof" Sheldonia Harnicha Josepha Steina 

reżyseria i scenografia: Awiszaj Hadari
dramaturgia: Tomasz Jękot
ruch sceniczny: Anna Wiśniowska
opracowanie muzyczne: Awiszaj Hadari, Camero Cat
opracowanie dźwiękowe: Michał Fojcik
montaż video-art: Adam Lewandowski
światło: Tomasz Bernaś


występują:

Małgorzata Białek, Angelika Cegielska, Irena Wójcik, Mirosława Żak, Włodzimierz Dyła (gościnnie), Dariusz Skowroński, Piotr Tokarz, Adam Wolańczyk (gościnnie)

czytaj więcej
 

16.02 (sobota) godz. 17.00, 20.00


Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie

Hanoch Levin "Udręka życia"

przekład: Agnieszka Olek
adaptacja i reżyseria: Iwona Kempa
współpraca reżyserska: Anna Nowicka
scenografia: Iwona Kempa
muzyka: Bartosz Chajdecki
kostiumy: Anna Sekuła

 

występują:

Lewiwa- Anna Tomaszewska
Jona Popoch- Tomasz Międzik
Gunkel- Sławomir Maciejewski


na wiolonczeli gra: Piotr Głuszyński

czytaj więcej
 

16.03.2012 (sobota) godz. 18.30


Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego

"Poławiacze papieru"

 

na motywach "Zamku" Franza Kafki
scenariusz, reżyseria i oprac. muzyczne: Zbigniew Szymczyk
scenografia i kostiumy: Marek Tybur

w przedstawieniu wykorzystano muzykę Wojciecha Kilara z filmów: Salto i Perła w koronie, tradycyjną muzykę klezmerską i utwór Time Lapsede Michaela Nymana

 


występują: Artur Borkowski, Mateusz Kowalski, Radomir Piorun, Mariusz Sikorski, Zbigniew Szymczyk, Robert Wieczorek

"Dom Bernardy Alba"

 

na motywach dramatu Federica Garcii Lorki "Zamku" Franza Kafki
reżyseria i choreografia: Zbigniew Szymczyk
scenografia: Marek Tybur
kostiumy: Wanda Kowalska
opracowanie muzyczne: Jacek Aumuller, Piotr Salaber, Zbigniew Szymczyk
reżyseria światła: Bary
asystent reżysera: Magdalena Górnicka


występują: Bernarda Alba- Ewa Czekalska, Maria Josefa- Katarzyna Sobiszewska, Augustias- Agnieszka Kulińska, Magdalena- Agnieszka Dziewa, Amelia- Agnieszka Charkot, Martirio- Paulina Joźwin, Adela- Monika Rostecka- Komorowska


czytaj więcej
 

12.04.2012 (piątek) godz. 18.30


Teatr Wybrzeże w Gdańsku

Philip Osment  "Nasi najdrożsi"

 

przekład: Julia Grodek

reżyseria: Rudolf Zioło
scenografia: Magdalena Gajewska


występują: Małgorzata Brajner, Piotr Chys, Katarzyna Kaźmierczak, Dorota Kolak, Emilia Komarnicka, Michał Kowalski, Małgorzata Oracz, Cezary Rybiński, Jarosław Tyrański

 

czytaj więcej
 

18.05.2013 (sobota) godz. 17.00, 20.00


Teatr Polski im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy

Wojciech Faruga/Jarosław Jakubowski "Wszyscy święci"


reżyseria: Wojciech Faruga
scenografia, kostiumy, reżyseria świateł: Agata Skwarczyńska
muzyka: Igor Nikiforow


występują:
Rekonstruktor- Marian Jaskulski
Dziewczyna- Magdalena Łaska
Ksiądz- Mateusz Łasowski
Matka- Alicja Mozga
Psychiatra- Roland Nowak
Ojciec- Jerzy Pożarowski
Pielęgniarka- Małgorzata Trofimiuk
Areczek- Jakub Ulewicz


 

czytaj więcej
 

15.06.2012 (sobota) godz. 18.30


Teatr Polski we Wrocławiu

Per Olov Enquist "Blanche i Marie"


wg powieści Opowieść o Blanch i Marie oraz dramatu Blanche i Marie
przekład: Iwona Jędrzejewska (Opowieść o Blanche i Marie), Andrzej B. Krajewski- Bola (Blanche i Marie)

opracowanie tekstu i reżyseria: Cezary Iber
scenografia:Paula Jaszczyk
kostiumy: Agnieszka Stanasiuk
reżyser światła: Jędrzej Bączyk
wizualizacje: Mchał Jankowski
muzyka: Maciej Zakrzewski
konsultacja wokalna: Magdalena Śniadecka- Skrzypek



występują:
Blanche- Anna Ilczuk, Marie- Marta Zięba, Charcot- Wiesław Cichy, Freud- Michał Opaliński, Jane- Halina Rasiakówna, Rozyna- Sylwia Boroń, Tancerka- Bożena Bukowska (gościnnie)/ Magdalena Koza (gościnnie), Włoszka na filmie- Martina Rampulla (gościnnie) 

 

 

czytaj więcej
 


logo_silesia_region
Firma 3+ belfegor_tekst logo
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.