strona główna   |   mapa strony   |   bilety   |   kontakt

Newsletter

Chcesz otrzymywać newsy? Zapisz się!



Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP


Repertuar


28.09 (sobota) godz. 18.30

John Kander, Joe Masteroff, Fred Ebb: "CABARET"- Nowy Teatr ze Słupska

reżyseria Andrzej Maria Marczewski
scenografia: Anna Bobrowska - Ekiert
choreografia: Alexandr Azarkevitch
kierownictwo muzyczne: Jarosław Barów
występują:Monika Węgiel, Nicola Palladini, Igor Chmielnik, Krzysztof Kluzik, Hanna Piotrowska, Jerzy Karnicki, Zbigniew Kułagowski, Justyna Jary, Marta Krawczyk, Przemysław Zubowicz

tancerze: Elżbieta Bożejko, Katarzyna Jachewicz, Magdalena Jednachowska, Marta Piszko, Karolina Walczak, Marcin Grzybowski, Grzegorz Kobryń
orkiestra: Jarosław Barów Band 

czytaj więcej
 

16.11 (sobota) godz. 18.30


Teatr @ Konesera- Festiwal Sztuki Teatru

"Antygona" Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi

reżyseria: Marcin Liber

obsada: Dominika Biernat, Monika Buchowiec, Beata Kolak, Agnieszka Kwietniewska, Gracjan Kielar, Piotr Trojan, Bartosz Turzyński, Patryk Zwoliński

chór: Wojciech Bartoszek, Marek Cichucki, Wojciech Droszczyński, Łukasz Gosławski, Artur Gotz, Jerzy Krasuń, Michał Kruk, Wojciech Oleksiewicz, Krzysztof Pyziak, Piotr Seweryński

"Antygona" wyróżniona została Złotą Maską za najlepszy spektakl w sezonie 2012/2013

 
czytaj więcej
 

25.01 (sobota) godz. 18.30

IV Teatr @Konesera -  Festiwal Sztuki Teatru

„Molly B.”  -  Teatr Ad Spectatores  z Wrocławia

(inspirowane powieścią „Ulisses”  Jamesa Joyce'a)

tekst i reżyseria: Marta Ojrzyńska
scenografia: Michał Borczuch, współpraca scenograficzna: Aneta Charlikowska
muzyka: Aneta Charlikowska, wideo: Maciej Urlich

obsada: Anna Ilczuk, Agata Kucińska

czytaj więcej
 

22.02 (sobota) godz. 18.30

IV Teatr @Konesera -  Festiwal Sztuki Teatru

„Requiemaszyna” 

 

Libretto na podstawie tekstów Władysława Broniewskiego
Koncept, libretto, reżyseria: Marta Górnicka
Partytura: IEN
Konsultacja literacka: Agata Adamiecka
Choreografia: Anna Godowska
Scenografia: Robert Rumas
Kostiumy: Arek Ślesiński
Kierowniczka produkcji: Monika Sadkowska

Wykonawcy:
Antoni Beksiak, Justyna Chaberek, Maciej Dużyński, Wojciech Galeński, Michał Głowacki, Bartosz Grędysa, Anna Jagłowska, Mateusz Jaworski, Borys Jaźnicki, Ewa Konstanciak, Adam Konowalski, Wiesław Kowalski, Zbigniew Kowalski, Grzegorz Kuraszkiewicz, Piotr Antoni Kurjata, Janusz Leśniewski, Maciej Łagodziński, Kamila Michalska, Grzegorz Milczarczyk, Jakub Mróz, Kamil Pecka, Magdalena Roma Przybylska, Anna Rączkowska, Dominika Stefańska, Dawid Wawryka, Anna Wodzyńska, Łukasz Wójcicki, Marcin Zarzeczny

Producent:
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego

Koproducenci:
La Filature - Scène Nationale
Théâtre National de Strasbourg
Le Maillon - Théâtre de Strasbourg
Ringlokschuppen - Mülheim an der Ruhr

Więcej…
 
7.04 (Poniedziałek) Godz. 21.00

Teatr@Konesera – Festiwal Sztuki Teatru

„ LAMENT DOCTORIS FAUSTI” wg Tomasza Manna „Doktor Faustus”

Adaptacja, reżyseria i wykonanie: Przemysław Wasilkowski

To autorska adaptacja historii osobliwego życia i twórczości kompozytora Adriana Leverkuehna -  człowieka genialnego i upadłego zarazem....

czytaj więcej
 
26.04 (Sobota) Godz. 18.30

Teatr@Konesera – Festiwal Sztuki Teatru

„HIOB” na podstawie poematu Karola Wojtyły - spektakl  Lwowskiego Teatru Woskresinnia

Reżyseria: Jarosław Fedoryszyn

Scenografia i kostiumy: Alla Feoryszyna
Muzyka: Miron Dacko
Światło: Krzysztof Dubiel

Obsada: Tatiana Tkaczenko, Natalia Marczak, Petro Mykytiuk, Woldymir Gubanov, Yaroslav Fedoryshyn / Wolodymir Chuchonkin, Evgenij Pietrov, Nazar Lis, Jurij Filipczuk

czytaj więcej
 


logo_silesia_region
Firma 3+ belfegor_tekst logo
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.