12 Tenorów i Ona – symfonicznie – Show Koncert

/impreza gościnna/

17.11.2022
godz. 18.00
Teatr Mały
/ 110 zł

Zapraszamy Państwa na niezapomniany spektakl, w którym biorą udział tenorzy oraz zjawiskowa wokalistka – Anna Karaim – solistka światowych scen, laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju wokalem. 12 tenorów to międzynarodowa grupa wokalna, której koncerty charakteryzuje wirtuozeria połączona z humorem. Wyszukane układy choreograficzne oraz oraz potęga wokalu solistów obdarzonych naturalnie pięknie brzmiącymi głosami rozpalą każdą publiczność do czerwoności a bisom nie ma końca.
Wszyscy członkowie Grupy są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych, solistami oraz doskonale wyszkolonymi aktorami i tancerzami. W mistrzowski sposób łączą na scenie zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Na scenie towarzyszy im Grand Royal Orchestra pod dyr. niezrównanego Maestro – Tarrasso Martyn.
12 TENORÓW I ONA SYMFONICZNIE – SHOW KONCERT – to przekrój światowej klasy artystów gwarantujący najwyższy poziom wykonawczy, który nie ma sobie równych na światowym rynku Show Business’u.

Organizator:
MORNINGSTAR MUSIC COMPANY
Czas trwania:
120 minut
Bilety:
do nabycia w kasie Teatru Małego, na stronie www.kupbilecik.pl
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów - najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
Uwaga!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.