Aktor w DIALOGU – Spotkanie z Jerzym Trelą


Teatr Mały
/ Wstęp wolny *

Na trzy dni przed Narodowym Świętem Niepodległości, a zarazem na dziesięć dni przed prezentacją na scenie Teatru Małego w Tychach przedstawienia pt. „Wielki John Barrymore” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, pojawi się w Tychach Jerzy Trela, by w ramach programu analizującego relację na linii Aktor – Widz opowiedzieć o swojej metodzie sceniczneji percepcji zawodu aktora we współczesnym teatrze, a zarazem by przedstawić Państwu kilka największych monologów polskiej literatury dramatycznej.
Zapytacie Państwo zapewne: gdzie w cyklu Aktor w DIALOGU miejsce na sceniczny monolog? Otóż mistrzowski monolog może odbyć się tylko w dialogu z widzem. Do takiego właśnie spotkania serdecznie Państwa zapraszamy. Wstęp wolny, za okazaniem wejściówek pobranych w kasie teatru. Prowadzenie: Paweł Drzewiecki – dyrektor Teatru Małego w Tychach.

 

*Wstęp wolny po odebraniu w kasie teatru wejściówki.

UWAGA! Odbierając wejściówkę, bilet na przedstawienie „Wielki John Barrymore” dostępny jest w promocyjnej cenie 55 zł.

Promocja aktualna jest tylko 8.11.2019 

 

Spotkanie z aktorem będzie transmitowane. Dla tych z Państwa, którzy nie będą mieli okazji uczestniczyć w nim osobiście, zachęcamy do bycia z nami online na żywo, na naszym kanale Youtube: