ODWOŁANE – Aktor w DIALOGU – Wojciech Pszoniak – Teatr Czytania

LOGOS FEST - VII Tyski Festiwal Słowa

Teatr Mały
/ wstęp wolny

Drodzy Widzowie!

Z przykrością informujemy, że z uwagi na chorobę aktora, wydarzenia „Aktor w dialogu – spotkanie z Wojciechem Pszoniakiem” oraz przedstawienie „Nasze żony” w ramach VII edycji LOGOS FEST Festiwalu Słowa, nie odbędą się. Program Festiwalu jest obecnie aktualizowany – o nowym harmonogramie wydarzeń odbywających się online będziemy informować wkrótce.

Zwrotów za zakupione bilety można dokonywać w kasie Teatru od wtorku do piątku w godz.: 10:00-18:00

Za wynikające z zaistniałej sytuacji niedogodności serdecznie przepraszamy.

———–

Dzień przed spektaklem „Nasze żony” w mistrzowskim wykonaniu Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłłowicza i Wojciecha Malajkata zapraszamy na scenę główną Teatru Małego, gdzie w ramach cyklu Aktor w DIALOGU odbędzie się spotkanie z inscenizatorem przedstawienia – Wojciechem Pszoniakiem, prowadzone przez Dyrektora Teatru Małego – Pawła Drzewieckiego.

To ósme już wydarzenie w ramach cyklu Aktor w DIALOGU, stanowiące płaszczyznę do rozmów nad kondycją współczesnego aktorstwa, a także kierunkami rozwoju sztuki scenicznej, co stanowi jeden z istotnych elementów programu RELACJE realizowanego przez Teatr Mały w Tychach.

Niespodzianką dla uczestników spotkania będzie TEATR CZYTANIA Wojciecha Pszoniaka, gdzie mentor jednej z ostatnich edycji Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF zinterpretuje wybrane fragmenty ze swojego najnowszego audiobooka „Profesor Tutka” (wydanego z okazji 50-lecia pracy artystycznej, zawierającego wszystkie opowiadania Jerzego Szaniawskiego z tego cyklu).

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale You Tube Teatru Małego.