Andrzej Piaseczny Akustycznie – koncert

/impreza gościnna/

Teatr Mały
/ 120, 130 zł

Szanowni Państwo,

z uwagi na ograniczenia wprowadzone przez Rząd RP związane z pandemią COVID-19, a co za tym idzie zamknięciem wszystkich instytucji kultury, zaplanowane na 19 kwietnia 2021 koncerty Andrzeja Piasecznego nie odbędą się.

Koncerty przeniesione zostały na 20 września 2021, Godziny pozostają bez zmian. Wszystkie bilety zakupione w przedsprzedaży zachowują ważność. 

W imieniu Organizatora – (M Art) Radpol Andrzej Radek – najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Teatr Mały w Tychach

Andrzej Piaseczny – jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, utwory „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Imię deszczu”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka” – to tylko niektóre z wielkich przebojów, za które publiczność go pokochała . Pierwsze sukcesy wokalisty to początek lat dziewięćdziesiątych i występy w rockowym zespole Mafia. Ale ogromną popularność – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej – przyniosła Andrzejowi Piasecznemu płyta nagrana z saksofonistą De Mono Robertem Chojnackim. „Sax & Sex” sprzedał się w ogromnym nakładzie a hity „Budzikom śmierć”, Prawie do niebia i „Niecierpliwi” nuciła cała Polska. Album pokrył się podwójną platyną. W 1998 roku artysta rozpoczął solową karierę. Dobrą passę komercyjnych sukcesów podtrzymała płyta „Piasek” z singlowymi przebojami „Mocniej” i „Jeszcze bliżej”. Dekadę temu prawdziwą sensacją okazał się krążek „Spis rzeczy ulubionych”, nagrany wspólnie z Sewerynem Krajewskim – ikoną polskiej sceny muzycznej, twórcą wielu niezapomnianych hitów Czerwonych Gitar. Był to wówczas najchętniej kupowany album w Polsce. Andrzej Piaseczny nagrywał również ze Stanisławem Soyką, Krzysztofem Krawczykiem i Janem Borysewiczem. Jest laureatem prestiżowych nagród: Telekamery, Super Jedynek, Eska Music Awards i Bursztynowego Słowika. Reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji. Spełnia się także w roli jurora w popularnym programie „The Voice of Poland”. W siódmym sezonie widowiska, jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. W 2017 roku artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej.
Na koncercie zaśpiewa swoje największe przeboje .
Bądźcie z nami zapraszamy!

Organizator
(M Art) Radpol Andrzej Radek - tel. 669 179 886, 602 757 446, 669 032 996
Czas trwania:
120 minut
Bilety
do nabycia w kasie Teatru Małego, na stronie www.kupbilecik.pl
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów - najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
UWAGA!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.