Anita Lipnicka „Intymnie”

Koncert /impreza gościnna/

Teatr Mały
/ 99 - 119 zł

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem, jego organizator – WIKART Małgorzata Wnuk – postanowiła o przeniesieniu koncertu z godziny 19:30 na 20:30 oraz dodaniu do repertuaru drugiego koncertu, który odbędzie się o godz. 18:00 tego samego dnia.

Jednocześnie informujemy, że na koncert o godz. 20:30 wszystkie bilety zostały wyprzedane. Zapraszamy do kasy Teatru Małego oraz na stronę www.kupbilecik.pl gdzie dostępne są bilety na koncert o godz. 18:00.

Teatr Mały

 

Anita Lipnicka – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

„Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie…

A.”

Organizator:
WIKART Małgorzata Wnuk
Czas trwania:
90 minut
Bilety:
do nabycia w kasie Teatru Małego, na stronie www.kupbilecik.pl
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów - najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
Uwaga!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.