DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Jakub, Mimi, Gadające psy

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

29 października o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Jakub, Mimi, Gadające psy”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

Jakub, Mimi, Gadające psy
reż. E. Janson
animowany
Czas trwania: 70 min.

Jakub i Mimmi to para kuzynów, którzy niezbyt się lubią. Wkrótce jednak pojawia się szansa, by to zmienić. Dzieci zaprzyjaźniają się z gangiem gadających psów. Razem z Mimmi i zaprzyjaźnionymi psami, walczy o zatrzymanie budowy biurowców w okolicy. Wspólne działanie na rzecz środowiska jednoczy ich i sprawia, że czas spędzony u rodziny na zawsze zostanie w jego pamięci.

 

13.30 DecydujeMY – rodzinne warsztaty plastyczne

Na ostatnich warsztatach cyklu, w nawiązaniu do fabuły bajki, zachęcimy osoby uczestniczące do wspólnego działania i stworzenia, między innymi planu idealnych rodzinnych warsztatów.

Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023