DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Nawet myszy idą do nieba

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

15 października o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Nawet myszy idą do nieba”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

Nawet myszy idą do nieba
reż. Jan Bubeniček, Denisa Grimmova
Czas trwania: 87 min.
Przeznaczona dla widzów 6+

Czy mysz może mieć większego wroga niż lis? Czmyszka – mała mysz, która pragnie udowodnić swoją odwagę, stawia czoła lisowi – Rudeuszowi. Wskutek niespodziewanego obrotu spraw oboje trafiają do nieba dla zwierząt. Dopiero tam rozpoczną się ich prawdziwe przygody.

13.30 PrzechodziMY- rodzinne warsztaty plastyczne

Gdybyśmy przenieśli się na kosmiczną, wieczną łąkę. W co lub kogo byśmy się zmienili. Każda rodzina będzie próbowała dokonać tej twórczej transformacji i ponieść się wyobraźni, a jednocześnie oswoić swoje lęki przed tym co nieznane.

Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023