DZIECINIEC TEATRALNY 3. / „NIE-MA” – spektakl naj naj

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

1 października o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na spektakl ”NIE-MA”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

Spektakl naj naj „NIE-MA”
reż. A. Białoń, J.Piwowar-Antosiewicz
Choregrafia: Monika Szpunar
Muzyka: J.Piwowar-Antosiewicz
Scenografia: Joanna Martyniuk
Wiek: 1-3 lat

UWAGA! Darmowe wejściówki na spektakl do odbioru w kasie Teatru!

Wierzyć można na słowo, a jak NIE MA słów ? Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat  pojawiania się, znikania, a przede wszystkim… szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy… pachnie. No i jak zachęcić do wielkich poszukiwań kogoś, kto niby NIE MA na nie ochoty…Na szczęście jest na to sposób, jaki? NIE MA co, trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu..

,,NIE-MA” to propozycja dla najmłodszych widzów, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią. Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.

 

 13.30 ZmieniaMY – rodzinne warsztaty plastyczne

Czy coś może się stać czymś innym? Każda rodzina podejmie się twórczego działania i stworzenia czegoś nowego, ważnego, bajkowego z pozornie zwykłego kartonu…

Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023