DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Wiking Tappi

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

22 października o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Wiking Tappi”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

Wiking Tappi
reż. A. P. Morawski, T. Moult–Milewska, M. Kur, M. Cholerek, E. Borysewicz, M. Podolec, K. Zamarło, Ł. Kacprowicz, M. Graj
Polska 2018
Czas trwania: 43 min.
Przeznaczona dla widzów 4+

Wiking Tappi to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach, które dzieją się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać, wiele innych, baśniowych postaci.

13.30 SzuMY – rodzinne warsztaty plastyczne
Tak jak Wiking Tappi przeniesiemy się do lasu, który sami stworzymy. Będziemy się wsłuchiwać, w to, co nam opowiada, a następnie spróbujemy ukazać to za pomocą naszych „leśnych” prac.
Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023