DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Przutul mnie. Poszukiwacze miodu

#TYCHYNALATO

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

6 sierpnia o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY 3.” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Przutul mnie. Poszukiwacze miodu”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.


Przutul mnie. Poszukiwacze miodu
produkcja: Polska, Chiny 2022
czas trwania: 70 min.
przeznaczona dla dzieci w wieku 4+

Gdzie się podział cały miód?! Mały Miś marzy o słodkim urodzinowym torcie, jednak zapasy ulubionego przysmaku przepadły. Wspólnie z Tatą Misiem wyruszają do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta. Na rozbrykanego Misia i ostrożnego Tatę czeka wielka przygoda! Przytul mnie. Poszukiwacze miodu to pierwsza od lat polska animacja dla całej rodziny. Film oparty na bestsellerowej książce Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak to kontynuacja hitowego serialu dla najmłodszych.

godz. 13.30  TworzyMY  – rodzinne warsztaty plastyczne
Rodzinne tworzenie lalek teatralnych. Poruszony zostanie temat roli procesu twórczego i całego wachlarza emocji, które mogą temu towarzyszyć.

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023