DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Ella Bella Bingo

#TYCHYNALATO

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

9 lipca o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Ella Bella Bingo”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

ELLA BELLA BINGO
Elleville Elfrid
reż. Atle Solberg Blakseth, Frank Mosvold
Norwegia 2020 / 79’
Bez ograniczeń wiekowych

Bingo! Ella Bella i Henry to nierozłączni przyjaciele. Głowy pełne pomysłów dają im mnóstwo frajdy. Jednak, gdy w okolicy pojawia się bajerancki Johnny, wszystko się zmienia. Czy prawdziwa przyjaźń przetrwa?

Niezwykle pozytywna i radosna animacja Ella Bella Bingo zdobyła serca widzów festiwalu Kino Dzieci, otrzymując nagrodę publiczności. Przyjaźń to niełatwa sprawa, ale wspólnie możemy wszystko!

 

PojawiaMY Się
RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE
Tworzenie ruchomych kompozycji i zmiana aranżacji. Podczas niedzielnych warsztatów poruszony zostanie temat przyjmowania do rodziny nieoczekiwanych i często zaskakujących sytuacji.
Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023