DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Filonek bezogonek

#TYCHYNALATO

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

2 lipca startuje 3. edycja cyklu warsztatów DZIECINIEC TEATRALNY!
O godz. 12:00 w Pasażu Kultury Andromeda zapraszamy na projekcję bajki „Filonek bezogonek” Peter-No-Tail / Pelle Svanslös w reżyserii Christiana Rylteniusa, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

FILONEK BEZOGONEK
reż. Christian Ryltenius
Szwecja 2020 / ok. 60 minut
Bez ograniczeń wiekowych

Życie bez ogonka pełne jest wyzwań. Zwłaszcza w zupełnie obcym miejscu! Czy zagubiony Filonek odnajdzie się wśród obcych w wielkim mieście? Bycie innym to na szczęście nie tylko trudności!
Filonek Bezogonek to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Ukochana i kultowa postać szwedzkiej literatury dla dzieci w nowej ekranizacji!


AtoMY
RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE
Zapraszamy na tworzenie graficznej prezentacji rodziny. Poszukiwanie tego, co może się stać wspólnymi i unikatowymi zaletami.
Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023