DZIECINIEC TEATRALNY 3. / Yuku i magiczny kwiat

#TYCHYNALATO

Pasaż Kultury Andromeda
/ Wstęp wolny

30  lipca o godz. 12:00 w ramach cyklu „DZIECINIEC TEATRALNY III” zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda na projekcję bajki „Yuku i magiczny kwiat”, a o godz. 13:30 na rodzinne warsztaty plastyczne, które poprowadzi Magdalena Walczyk.

 

YUKU I MAGICZNY KWIAT
Yuku and the Himalayan flower / Yuku et la fleur de l’Himalaya
reż. Rémi Durin, Arnaud Demuynck
Belgia, Francja 2022
Czas trwania: 65’
Bajka przeznaczona dla dzieci w wieku  5+

Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć! Zanosi się na przygodę pełną wrażeń! W lesie zdającym się nie mieć końca można się zgubić, a wszędzie czyhają obce zwierzęta. Yuku ma jednak silną motywację, żeby trafić do oddalonych szczytów…

 

IdzieMY
RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE

Podczas niedzielnych warsztatów każda rodzina będzie tworzyć pracę plastyczną, z których ułożymy wspólną drogę do…. No właśnie, odkryjemy dokąd.  Poruszony zostanie temat wpływu na społeczność i jej współtworzenie.

Prowadzenie: Magdalena Walczyk

Magdalena Walczyk – arteterapeutka, rękodzielnik, projektantka, malarka, twórczyni, fascynatka sztuki. Założycielka MAZGRY – arteterapia.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura-Interwencje. Edycja 2023