DZIECINIEC TEATRALNY – sierpień

#TYCHYNALATO

Dziedziniec Teatru Małego
/ Wstęp wolny

W PROGRAM NA SIERPIEŃ ZNAJDZIECIE:

SZTUKA BYCIA NIEPRZYGOTOWANYM – rodzinna improwizowana akcja twórcza
8 sierpnia, godz. 12:00 – 14:00
Prowadzenie: Mateusz P. Barczyk, Adam Lip  (Grupa Impro „Lipny Barszcz”)

Zapraszamy Cię do niezapomnianej zabawy, jaką stanowi improwizacja. Jedynym potrzebnym Ci narzędziem jest wyobraźnia. Bo wszyscy, zarówno dzieci jak i rodzice, mają wyobraźnię i czasem nie zdają sobie sprawy z jej możliwości.

 

CO W KULISIE PISZCZY – rodzinna, teatralna gra terenowa
15 sierpnia, godz. 12:00 – 14:00
Prowadzenie: zespół Teatru Małego 

Zapraszamy do rodzinnego zwiedzania teatru. W kulisach i nie tylko czekają na uczestników niełatwe, teatralne zadania do rozwiązania. Trzeba będzie odnaleźć się w teatralnej rzeczywistości i stać się częścią zespołu aktorskiego… trzeba będzie stanąć na wysokości zadania i zostać reżyserem, oświetleniowcem, scenografem czy kompozytorem.

Do wzięcia udziału zapraszamy rodziny z dziećmi.

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona!

Obowiązują zapisy: maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl

W treści maila prosimy o podanie: imienia i nazwiska, ilości zgłaszanych osób oraz godziny przybycia (do wyboru: 12:30, 13:00).


JAKĄ ROLĘ ODEGRASZ W TEATRZE ŚWIATA – rodzinne warsztaty teatralne
22 sierpnia, godz. 12:00 – 14:00
Prowadzenie: aktorzy OtoTo Teatru: Agnieszka Kulińska i Mateusz Kowalski

Warsztaty adresowane są do całych rodzin: rodziców z dziećmi w różnym wieku, dziadków, opiekunów. Mają na celu integrację społeczności lokalnej, a także umacnianie relacji w rodzinie. Podczas wspólnej, kreatywnej zabawy na dziedzińcu teatralnym wejdziemy w świat żywiołów natury: wody i ziemi. Odkryjemy: Jaką moc ma kropla wody? Jaka siła tkwi w ziarenku piasku? Czy da się przytulić cały świat? Co łączy nas z naturą i jaką rolę odgrywamy na świecie? 

 

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje 2021