Jezioro łabędzie

Grand Royal Ballet /impreza gościnna/

9.11.2024
godz. 19.00
Teatr Mały
/ 150 zł

Grand Royal Ballet – Jezioro łabędzie

to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów – Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.

Podczas polskiego tournée w listopadzie i grudniu 2024 r. Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Grand Royal Ballet – zespół złożony z najlepszych solistów, zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje. Choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Grand Royal Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

 

Organizator:
MMA Lidia Targowska
Czas trwania:
150 minut
Bilety:
do nabycia w kasie Teatru Małego, na stronie WWW.KUPBILECIK.PL
Uwaga!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.