KOMUNIKAT

Drodzy Widzowie, Uczestnicy Tyskich Spotkań Teatralnych,

informujemy, że z powodów technicznych spektakl Panny z Wilkawg Jarosława Iwaszkiewicza w reż. Agnieszki Glińskiej z Narodowego Starego Teatru w Krakowie, zaplanowany na dzień 21 listopada o godz. 18.00, zostaje przeniesiony na Scenę Kameralną Narodowego Starego Teatru w Krakowie. 

Przedstawienie zagramy o godz. 19.15. Zapewniamy transport z Teatru Małego w Tychach, który jest wliczony w cenę biletu, a wyjazd do Krakowa planowany jest o godz. 17.30. Za utrudnienia przepraszamy.

W sprawie zwrotu biletów prosimy o kontakt z Kasą Teatru – tel. 32 227 36 17, która jest czynna od wtorku do piątku w godz. 10:00 – 18:00.

Osoby, które zakupiły bilety i podtrzymują chęć udziału w spektaklu wyjazdowym proszone są o kontakt z Kasą Teatru w celu potwierdzenia nowego numeru miejsca.

 

Bilety zakupione przez stronę internetową zachowują ważność jednakże miejsca zostaną przeniesione i przydzielone automatycznie na nowy plan widowni. W sprawie zwrotu lub ewentualnych zmian prosimy o kontakt mailowy na adres: info@interticket.pl”