Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji

/impreza gościnna/

20.09.2019
godz. 19.00
Teatr Mały
/ 60 zł

Zapraszamy na Koncert Gwiazd znanych i lubianych.

W koncercie wystąpią:

Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk (gwiazdy operetki i musicalu)

Za sprawą wspaniałych Artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków… Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze duety miłosne, które każdy z nas zna i nuci…
Operetka na śląską nutę ? Właśnie tak, to będzie Hit wieczoru…

Beata Mańkowska

Znana wcześniej tylko z recitali muzyki klasycznej, postanowiła wejść na śląski rynek z utworami rozrywkowymi, pisząc do nich swoje autorskie teksty. Muzykę i aranżację tworzy Adam Kłos – gitarzysta zespołu „Piersi”. W tej dziedzinie muzycznej odnosi już swoje sukcesy. W lutym 2017r. otrzymał II miejsce w Plebiscycie na Śląski Szlagier Roku 2016 Radia Fest.
10 grudnia 2017 r. podczas „Świątecznej Gali Volksmusik” w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Beata odebrała kolejną prestiżową nagrodę Złoty Laur za Przebój Roku 2017 w kategorii pop za utwór „Splecione dłonie”.

Duo Fenix

Duo Fenix czyli Dwa Feniki to Krysia i Waldi twórcy takich piosenek jak „Przeznaczenie”, „Na krawędzi dnia”, „ Kwiatuszku” i wielu cieszących się popularnością w rozgłośniach radiowych
i telewizjach innych utworów. Na ich repertuar składają się piosenki biesiadne, kabaretowe ale przede wszystkim maja żywy dialog z publicznością i prezentują świetną zabawę bowiem zespól ten ma ponad 20-letnie doświadczenie na scenie w kraju i za granicą.

Kola i Jula

Kola i Jula to dwie urocze wokalistki znane od lat, które potrafią zaczarować swoim śpiewem. Kornelia Maroszek od lat związana z muzyką. Śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna Gawlik to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich.
Obecnie, od 11 lat, prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji TVS oraz rozwijają nieustannie swoją twórczość muzyczną prezentując nowe odsłony ich talentu.
Najpopularniejszymi ich utworami to piosenki „Życie to Dar”, „Serce nie Kłamie”, „Kwiaty”. Kola i Jula to na pewno duet który zostanie Państwu na długo w pamięci.

Prowadzący: Andrzej Miś – biesiadnie i z humorem:)

Organizator:
Agencja Artystyczna KSM
Czas trwania:
105 minut
Bilety:
do nabycia w kasie Teatru Małego oraz na stronach www.kupbilecik.pl
REZERWACJA MIEJSC W KASIE TEATRU:
tel. 32 227 36 17. Odbiór zarezerwowanych biletów - najpóźniej 14 dni przed wydarzeniem.
Uwaga!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.