„Między płotem a kowadłem” Norm Foster

/impreza gościnna/

Teatr Mały
/ Promocja 60 zł!

Niebanalna komedia autora Przygody z ogrodnikiem i Między łóżkami… Niedaleko pada jabłko od jabłoni, Wina ojca idzie w syna, Jaki ojciec, taki syn… Wszystkie te polskie mądrości mieszczą się w kanadyjskiej komedii Norma Fostera Między płotem a kowadłem (Mending Fences). Harry, właściciel gospodarstwa na dalekiej prowincji, nie widział swojego syna Drew, szesnaście lat. Przyjeżdża on właśnie do ojca z wizytą.

Ta wzruszająca i niebanalna komedia opowiada historię dwóch mężczyzn, syna i ojca, którzy są zbyt uparci na to, żeby otworzyć swoje serca jeden na drugiego. Nie radzą sobie z okazywaniem uczuć. Rozdzieleni na lata, dziś jako dorośli mężczyźni, stają wobec siebie zupełnie bezradni, czupurni, przytłoczeni emocjami i oślim uporem, do których wstydzą się przyznać. Tworzy to mnóstwo zabawnych sytuacji. Dyskretnym przewodnikiem po obcym im świecie uczuć jest „kobieta po przejściach”, przyjaciółka i partnerka ojca, która jest właścicielką sąsiedniego gospodarstwa. Czy uda się jej pogodzić ogień z wodą, psa z kotem…?

Zabawne dialogi i sytuacje, okraszone często pikanterią, a jednocześnie z elementami ciepła i liryzmu. Ot, jak to życie. Świetna gra aktorów. To świeży oddech w świecie sztuki zdominowanym przez sensację i farsę. Norm Foster znany jest od wielu lat polskiemu widzowi z takich sztuk jak: Ostra jazda, Premiera, Między łóżkami, Old Love, Długi ŁYKend, Randka w ciemno na dwie pary, Przygoda z ogrodnikiem… i kilku innych.

Obsada: GIN – Olga Borys / Maria Berełkowska / Magdalena Wójcik
HARRY – Wojciech Majchrzak / Jakub Wieczorek
DREW – Bartosz Obuchowicz / Igor Obłoza / Kacper Sasin

 

Organizator:
Art Source
Czas trwania:
120 minut
Bilety:
do nabycia w kasie Teatru i na stronach: www.kupbilecik.pl i www.panbilet.pl
UWAGA!
Impreza gościnna - karty "Aktywni 60 plus" oraz "3 + liczna rodzina" nie są honorowane.