WYPRAWA NA SĄSIEDNIĄ WYSPĘ

Warsztaty do spektaklu "Wyspa mojej siostry"

Teatr Mały
/ 15 zł

Zapraszamy na warsztaty teatralne wprowadzające, poprzez działanie i rozmowę, w problematykę podejmowaną w spektaklu oraz skonfrontowanie jej z własnymi doświadczeniami.

Podczas warsztatów wspólnie przyjrzymy się temu,  co tak naprawdę jest inne. I w jaki sposób możemy dotrzeć na sąsiednie wyspy i zrozumieć zwyczaje ich mieszkańców.

 

Prowadzenie: Joanna Piwowar-Antosiewicz
Czas trwania: ok 30 minut
Kontakt i zapisy: joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl

 

Joanna Piwowar-Antosiewicz– pedagożka teatru, kompozytorka muzyki do spektakli teatralnych, piosenko-pisarka. Słuchaczka Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych Nowego Teatru w Warszawie. Laureatka Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego przyznawanej artystom łączącym w swej twórczości różne dziedziny sztuki. Współpracuje m.in. z Teatr Powszechny w Łodzi, Teatr Muzyczny ROMA, Teatr Zagłębia w Sosnowcu, Teatrem Miejskim w Gliwicach, Kieleckim Teatrem Tańca i Teatrem Chorea. Specjalistka ds. programowania edukacji teatralnej w Teatrze Małym w Tychach. Prowadząca interdyscyplinarne twórcze działania warsztatowe w różnorodnych grupach bez względu na wiek, czy stopień sprawności.